..
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Tarihte Bugün


Tarihte Bugün v.7.0

Genel Açıklama

Merhaba Sevgili Hemşerilerim ve Ziyaretçilerimiz,

       www.sazakkoyu.com web sitemizin kurucusu ve yöneticisi olarak sizleri selamlıyorum. Burada söz konusu olan beraberlik, iyi niyet ve hoşgörü temel prensibimizdir. Güzel köyümüzün güzel insanları olan tüm Sazak Köyü sakinlerini kucaklamaktır.

       Bu siteyi sizlere hazırlamak sizlere sunmak istememin sebebi, doğup büyüdüğümüz yerlere olan hasret, özlem ve sevginin bir ifadesidir. Biliyor ve inanıyoruz ki Memleketinden uzak yerlerde mecburen ikamet etmek zorunda kalan her insan, asla ve asla doğup büyüdüğü yerleri unutmaz. Bende nacizane bu duygularla elimden geldiği kadar, köyümüzü sanal ortama taşımayı sizlere sunmayı istedim. Sizler de paylaşmak istediklerinizi bana bildirin, birlikte paylaşalım. 

        Bu siteyi ilk kurarken köyümüzün kültürel yönlerini ,geleneklerini, tarihini ve eserlerini tüm dünyaya tanıtmayı amaç edinmiştim. Bu amaç hiç değişmeden ve genişleyerek devam edecektir.Sazak Köyü'nü tanıtmaya yönelik açtığım bu site bir "TANITIM, KÜLTÜR ve HABER SİTESİ"dir. Siteyi tarafsız ve tüm yönleri ile inceleyenler bunu rahatça fark edeceklerdir.Her hangi bir siyasi grup, kurum vb. yapılarlarla kesinlikle ilişkisi yoktur. Tamamen kişisel olarak hazırlanan bir internet web sayfasıdır. Sazak Köyü'nü siyasi olarak değil, kültürel, tarihi, toplumsal, vb. konularda işlemektedir. Sazakköyü ile ilgili olan ve devletimizi, toplumumuzu, kişileri ve kurumları rencide etmeyen her tür konuya sayfaları açıktır.

       Sitemizdeki bazı bilgiler okuyucularımız tarafından gönderilmiştir. (Kendilerine çok teşekkür ediyorum) Sitemizin amacı tüm Sazak  Köyü sakinlerinden yardım alarak güzel bir web sayfası oluşturmaktır. Sizlerde Sazak Köyü ile ilgili  her türlü bilgi, belge, resim, video, dosya vb. dökümanları bana yollayarak www.sazakkoyu.com'a katkı sağlayabilirsiniz. Unutmayın bu site tüm Sazak Köyü sakinlerinin sitesidir.Tarafima gönderdiğiniz her türlü bilgi, belge, resim, video, dosya vb dökümanların altına sazakkoyu.com ve gönderen kişinin ismini yerleştirerek,yayınlanacaktır

       www.sazakkoyu.com basın, yayın, ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.sazakkoyu.com harici linklerin sorumluluğunu almaz web sitemizde yayınlanan yazı ve resimler kanyak belirtilerek kullanılabilir.(Son sözüm)

       Ben bu siteyi büyük emeklerle ve hiç bir karşılık beklemeden hazırlıyorum. Ben bu sitede köyümüzün tüm renklerini yansıtmaya çalışmaktayim. Beğendiğiniz veya beğenmediğiniz konular olabilir. Ama o konular da unutmayın köyümüzün değerleridir. Ben köyümüz ile ilgili her konuyu işlemeye çalışıyorum. Bunu yaparken Sazak Köyü ile ilgili olan ve devletimizi, toplumumuzu, kişileri ve kurumları rencide etmeyen her türlü konuya yer vermeye çalışacağım. Eksik, yanlış veya gözden kaçan noktalar olabilir. Bu tür konuları mutlaka bana bildiriniz, incelenir ve gerekli düzenlemeler yapılır.Saygılarımla....

Yayın tarihi : 28 / Aralık / 2012

Şerif KARADUMAN


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret23396
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.99833.0104
Euro3.35243.3659
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 30° 15°
Saat